\Poma-Gramy

Poma-Gramy

Fundacja „Poma-Gramy” założona została w celu organizowania imprez sportowych na rzecz osób dotkniętych chorobami oraz nieszczęśliwymi wypadkami, poprzez wsparcie finansowe na rehabilitację, leczenie oraz sprzęt rehabilitacyjny i ortopedyczny.
Nie tylko wspomaga ludzi, których spotkało w życiu nieszczęście, ale również promuje altruizm oraz zdrowy tryb życia wśród dzieci, młodzieży i osób dorosłych. Fundacja pragnie uświadomić społeczeństwo, że wykorzystując swoją wiedzę, doświadczenie i energię można wiele zdziałać - najważniejsza jest wiara w sukces!
Fundacja "Poma-Gramy" oprócz organizacji imprez o charakterze sportowym, kładzie nacisk przede wszystkim na piłkę nożną, przeprowadza również wszelkiego rodzaju zbiórki, m.in. odzieży, żywności oraz pieniędzy. Realizacja celów jest możliwa dzięki pomocy życzliwych osób, które przyczyniają się do rozwoju oraz uatrakcyjnienia działań fundacji.
Fundacja „Poma-Gramy” powstała przede wszystkim z myślą o popularyzacji niesienia pomocy ludziom potrzebującym poprzez sport i dobrą zabawę.

\Web Design

Zaufanie i pokładane nadzieje, którymi obdarzyła nas Fundacja Poma-Gramy przyniosła zamierzone rezultaty...nowy serwis informacyjny Poma-Gramy.

Strona internetowa ikona hiperłącza

Zobacz Online

Dodatkowo stworzyliśmy rozbudowany system CMS
pozwalający na zarządzanie całą strukturą serwisu...

funkcjonalności panelu administracyjnego

...z możliwością tworzenia kont moderatorskich
i przypisywania konkretnych możliwości edycyjnych.

Działając charytatywnie na rzecz Fundacji zapewniamy
wsparcie w zakresie projektów graficznych i programistycznych.
Pomagamy bo możemy i lubimy!

\Nasze Prace