\Grupa Raben

Raben

Grupa Raben jest obecna na rynku europejskim od ponad 80 lat oferując kompleksowe usługi logistyczne. Poszczególne oddziały Grupy zlokalizowane są w 10 krajach Europy, na terenie: Czech, Estonii, Holandii, Niemiec, Litwy, Łotwy, Polski, Słowacji, Ukrainy i Węgrzech.
Raben to niezawodna, stabilna organizacja, niezależna od zmian na rynkach kapitałowych. Należy do ścisłej czołówki firm logistycznych operujących w Europie Środkowo-Wschodniej. Grupa Raben to partner, który zapewnia swoim Klientom wiedzę i doświadczenie na lokalnych rynkach.
Potencjał Grupy Raben to 7500 wykwalifikowanych i otwartych na potrzeby Klientów Pracowników, 1 000 000 metrów kwadratowych zróżnicowanej powierzchni magazynowej, 6000 nowoczesnych środków transportu, ponad 130 lokalizacji, nowoczesna infrastruktura informatyczna oraz procedury, sieć stałych połączeń transportowych w kraju i za granicą, certyfikaty ISO 9001, ISO 14001, ISO 22000 (HACCP).

\Interaktywna Prezentacja

Powierzono nam realizacje międzynarodowej prezentacji Grupy w skład, której wchodzą marki Raben, Fresh Logistics oraz Raben Sea & Air.

Interaktywna prezentacja

\Raben Warehouse

Na potrzeby jednej z akcji marketingowych stworzyliśmy grę Raben Warehouse...

Raben Warehouse

... w której zadaniem gracza było ułożenie paczek w magazynie Grupy Raben.

\Raben Postcard

Stworzyliśmy również aplikację rozrywkową na facebook.com pod nazwą Raben Postcard.
Każdy z użytkowników mógł zostać kierowcą Grupy Raben.

Raben Warehouse

Zabawa polegała na wklejeniu swojego zdjęcia w wybrany projekt pocztówki i przesłaniu jej znajomym.

\Nasze Prace